Kursy językowe

Chcemy mówić pięknie, płynnie, zajmująco. Przekonywać. Prezentować. Pisać mocarne maile. Zmieniać świat.

Do tego trzeba słów. Nierzadko obcych. Kursy językowe Language Extreme to najlepsze rozwiązanie dla profesjonalistów: ekspertek, kierowniczek, liderów i samodzielnych przedsiębiorców, których do międzynarodowych sukcesów zaprowadzi właśnie sprawna komunikacja.

Kursy językowe

Ucz się tak, jak pracujesz

Znasz angielski całkiem nieźle, ale wciąż czujesz, że w biznesie trzeba czegoś więcej? Mamy rozwiązanie. Nasze kursy językowe dla firm zrobią z Ciebie dwujęzycznego specjalistę. Praktyka w mowie, kontekst biznesowy i mocna forma to sposób na rozwój.

Potrzebujesz kursu niemieckiego, włoskiego, hiszpańskiego lub francuskiego? Świetnie. Mamy to! I inne języki też!

Gdzie działamy?

Dotrzemy tam, gdzie pracujesz lub mieszkasz. Olivia Business CentreAlchemia lub Starter
w Gdańsku? Winogrady Business Centre w Poznaniu? A może Storrady Park Offices w Szczecinie? Pracujemy w największych miastach w Polsce oraz w komunikatorach online. Wszystko po to, żeby było Ci wygodnie i miło.

Kto uczy?

Nasz zespół to grupa praktyków, którzy zarówno na komunikację, jak i na potrzeby klientów biznesowych starają się patrzeć w sposób specjalistyczny. Pasja, pasja, pasja oraz charaktery, doświadczenie, wykształcenie i duch zespołu to najważniejsze zalety kadry Language Extreme. Każdy kurs językowy dla firm to połączenie indywidualnego charakteru naszych nauczycieli oraz konkretów merytorycznych, które przygotowaliśmy zespołowo.

Jaka metoda?

Jesteśmy pomysłowi, a nie odtwórczy. Nie wierzymy, że jedna komercyjna metoda załatwi sprawę raz na zawsze i niezależnie od warunków. Sporo się napracowaliśmy w różnych miejscach – dlatego wiemy, jak połączyć nasze najlepsze nawyki z metodami, których na rynku nie brakuje. W praktyce oznacza to, że przez większą część szkolenia pracujemy w mowie na samodzielnie zaprojektowanym, autentycznym materiale związanym z Twoimi zainteresowaniami lub obowiązkami zawodowymi.

Czy nauczycie mnie
języka zawodowego?

Każdy z naszych kursów językowych dla firm jest dopasowany do klienta. Jeśli masz cel, znajdziemy sposoby. Program przygotujemy tak, aby uwzględniał elementy języka najbardziej przydatne w Twojej branży. Pochylimy się nad zawodowymi niuansami, podpowiadając znakomite rozwiązania językowe.

Jakich materiałów używacie?

To zależy. Lubimy rzeczy interesujące i z życia wzięte. Staramy się zróżnicować formy tak, by były stymulujące. Stąd środki technologiczne (m.in. VR i konsole), czasopisma (wolisz New Yorkera czy Harvard Business Review?), serial (Netflix czy HBO?), jedzenie (słodkie czy słone?) i sport (kolejny turniej squasha już wkrótce!). Książki są dla nas bardzo ważne. Owszem, mnóstwo wiedzy pochodzi z czytania. Ale to nie oznacza, że trzeba ciągle siedzieć w tej paskudnie pochylonej pozie nad przestarzałym podręcznikiem.